אודותינו

BIMIO  מספקת שירותי יעוץ, גיבוש ויישום אסטרטגיה תפעולית ומצוינות ארגונית.

אנו מתמחים במתן פתרונות מכווני לקוח, במטרה ליישם פתרון מערכתי כולל, המסייע לארגון לצמצם עלויות, להתייעל ולשפר את הרווחיות.

אנו מתגאים בהרכב משאבינו, הבנוי ממנהלים, מהנדסי תעשייה וניהול, עתירי כישרון ובעלי ניסיון רב בהובלת פרויקטים. עובדה זו מקנה לנו ראיה כוללת ונקודת מבט ייחודית המאפיינת אנשים שחוו, התנסו ועברו דרך ארוכה במהלך שנות עבודתם כמהנדסים, מנהלים וכיועצים. אנו מלווים את לקוחותינו במחויבות ובמקצועיות חסרת פשרות בכל צעד ושלב.  התהליך מתחיל במיפוי, ממשיך בגיבוש תכנית פעולה, יישום וליווי הארגון עד השגת מטרותיו העסקיות.

אנו מתמחים בהובלה של תהליכי שינוי, ביצוע תהליכי מיפוי ואבחון, פיתוח ותכנון פתרונות ייעודיים, ניהול פרויקטים מערכתיים במגוון תחומים בחברות מסחריות, מפעלי תעשייה וארגונים שונים.

העבודה עם BIMIO שונה בהשוואה לחברות ייעוץ אחרות. אנו שמים דגש על עבודה מקצועית ללא פשרות - אחריות ומחויבות, עבודה משולבת עם הלקוח, תוך מתן ערכים מוספים לארגון, שיתוף פעולה ועבודת צוות.

אנו רואים עצמנו כזרוע מקצועית של הלקוח.

הודות לשנים שחלפו והניסיון שנצבר, אנו פותחים בפניכם דלת לעולם ה– Grey hair consulting. הייעוץ שאנו נותנים מתבסס על גישה זו, אנו מציעים פתרונות וכלים המסתמכים על ניסיון העבר שלנו ושהוכחו כמוצלחים וברי יישום. בד בבד, על מנת לספק את הכלים הטובים ביותר, אנו שומרים על עדכניות בכל הנוגע לידע מקצועי חדש ובחינה מתמדת של מגמות חדשות בשוק העסקי, התפעולי והאקדמאי.

עבודתנו מתבצעת בדייקנות, מחויבות, יעילות ומיומנות כשלנגד עיננו עומדת כל העת טובתו של הלקוח.

אנו מאמינים כי האנשים בארגון הם ליבו של הארגון והכוח המניע אותו. ארגון השואף להצליח ולצעוד קדימה נדרש להכיר בהון האנושי, לטפחו ולקדמו - "האנשים בארגון".

מנכ"ל

בני לוי

השכלה: B.sc תעשייה וניהול, MBA.

כ- 30 שנות ניסיון בתעשייה וחברות ייעוץ מובילות בארץ ובעולם.

תפקידים קודמים: סמנכ"ל תפעול אמרז בע"מ, סמנכ"ל פרויקטים אשד מהנדסים ויועצים, מנהל פרויקטים בכיר תפן, מנהל מפעל דורים רים תעשיות בע"מ.

משהו על עצמי: כמהנדס לקח לי זמן להבין שאנשים הם המפתח להצלחה. רק שילוב של האנשים עם התהליכים ותפיסות הניהול יביאו לתוצאות הרצויות לחברה.