אנשים, אנשים, אנשים

הגורם האנושי הינו הגורם המשפיע ביותר על הצלחתו של ארגון, זו נקודת המוצא לעשייה שלנו.

בני לוי, בעלים ומנכ"ל, עסק שנים רבות בתחומים שונים בתעשייה במטרה להביא לאופטימיזציה של תהליכים. בדרכו הבין כי כל שינוי אותו נרצה ליישם בארגון, לא יתממש ללא שילובם המלא והאמיתי של האנשים העוסקים בתהליך.

ארגון השואף לצמוח נדרש להסתכל כל העת כלפי פנים וכלפי חוץ - לבחון תהליכים פנימיים, להתבונן כיצד דברים מתנהלים בארגונים אחרים ולנהל שינויים. צמיחה תתאפשר הודות ליוזמת מנהלים ועובדים בארגון. אנו ב-BIMIO  מבצעים תהליך אבחון ארגוני - תפעולי הכולל הכרות עם ההנהלה הבכירה ובעלי התפקידים השונים בארגון. לאחר תהליך הבחינה, אנו מגבשים תפיסת הפעלה, תהליכי עבודה, הגדרות תפקידים ומתאימים את המבנה הארגוני של החברה באופן שיניב את התוצאות הרצויות. בכל העת. אנו שמים את האנשים כמפתח להצלחה- את יצירת תחושת הגאווה והשייכות לארגון בהתייחס למטרות ויעדי הארגון.

"הכשרת אנשים יוצאי דופן והקמת קבוצות עבודה שונות צריכות להיות עמוד השדרה של הגישה הניהולית שלכם, גישה המשלבת את המערכות החברתיות שלכם עם המערכות הטכניות שלכם". ( מתוך ספרו של ג'פרי ק' לייקר, "דרכה של טויוטה").

עובדי החברה הינם הנכס המשמעותי ביותר שלה. על כן, הנעתם הינה חלק בלתי נפרד מהסביבה הארגונית.

שילוב עובדים בעלי מוטיבציה גבוהה, צוותי עבודה יעילים וחדורי מטרה ומבנה ארגוני גמיש ואפקטיבי, הם אבני היסוד בדרך, איתה אנו תורמים להצלחת לקוחותינו.